wzory white pocket

wzory white pocket

Uwielbiam rzeczy zaskakujące, kolorowe i jedyne w swoim rodzaju. Szukając pościeli dla siebie odkryłam, że wzornictwo jest bardzo powtarzalne i nie mogę znaleźć niczego wyjątkowego. Tak powstało White pocket, w którym tworzymy produkty, dzięki którym możesz zmienić swoją domową przestrzeń i wyrazić siebie.

White pocket to połączenie autorskich wzorów, naturalnych tkanin i najwyższej jakości wykonania w duchu odpowiedzialności społecznej.

Wzory

Staramy się, żeby nasze wzory były wyjątkowe i zachwycające. Wszystkie wzory są autorskie i powstają we współpracy z utalentowanymi grafikami i ilustratorami.

Każdy wzór jest najpierw ręcznie malowany na papierze, następnie przenoszony do komputera i na koniec drukowany cyfrowo na materiale. Na pewno nie znajdziecie nigdzie indziej dokładnie takiej samej pościeli jak nasza!

Produkcja

Jesteśmy przeciwni masowej produkcji w krajach trzeciego świata, dlatego wszystkie nasze produkty są projektowane, drukowane i szyte lub tkane w Polsce. Korzystamy z wysokiej jakości naturalnych materiałów jak satyna bawełniana, bawełna czy wełna. Tkaniny i dzianiny, z których szyjemy pościel, obrusy i prześcieradła posiadają certyfikat Oeko-tex, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Dbamy o każdy detal i staranne wykończenie naszych produktów. Współpracujemy z lokalnymi szwalniami i zakładami krawieckimi.

Odpowiedzialność społeczna

Wierzmy, że to, co damy, do nas wróci, więc poprzez naszą działalność postanowiliśmy również pomagać innym. 1% ze sprzedaży każdego produktu przekazujemy na konto Stowarzyszenia „Piękne Anioły”, które remontuje pokoje dzieciom z rodzin najuboższych. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Staramy się też, żeby nasza produkcja była jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska. Nasze paczki pakujemy bez użycia folii.

Kupując nasze produkty, wspierasz nasz rozwój i pomagasz realizować marzenie, którym jest stworzenie całej kolekcji tekstyliów do domu.

Cieszymy się, że nas znaleźliście.

Roma Kowalska, założycielka marki

 

Chcesz otrzymać cenne porady jak poprawić jakość swojego snu? Zapisz się do naszego newslettera i pobierz poradnik” 26 sposobów na lepszy sen”

newsletter