Roma Kowalska White pocket
wzory whhite pocket

Początek

Uwielbiam rzeczy zaskakujące, kolorowe i jedyne w swoim rodzaju. Szukając pościeli dla siebie odkryłam, że wzornictwo jest bardzo powtarzalne i nie mogę znaleźć niczego wyjątkowego. Tak powstało White pocket, w którym tworzymy produkty, dzięki którym możesz zmienić swoją domową przestrzeń i wyrazić siebie. Nasze motto brzmi „zakochaj się w swoim domu”.

Zaczęło się od pościeli, a z czasem zaczęliśmy wprowadzać do naszej oferty kolejne produkty.

White pocket to połączenie autorskich wzorów, naturalnych tkanin i najwyższej jakości wykonania w duchu odpowiedzialności społecznej.

Wzory

Staram się, żeby nasze wzory były wyjątkowe i zachwycające. Najbardziej inspiruje mnie natura, stąd tyle motywów roślinnych i zwierzęcych w naszych projektach.

Wszystkie wzory są autorskie i powstają we współpracy z utalentowanymi grafikami i ilustratorami.

Każdy wzór jest najpierw ręcznie malowany na papierze, następnie przenoszony do komputera i na koniec drukowany cyfrowo na materiale. Na pewno nie znajdziecie nigdzie indziej dokładnie takiej samej pościeli jak nasza!

Produkcja

Jestem przeciwna masowej produkcji w krajach trzeciego świata, dlatego wszystkie nasze produkty są projektowane, drukowane i szyte lub tkane w Polsce.

Korzystamy z wysokiej jakości naturalnych materiałów jak satyna bawełniana, bawełna czy wełna. Tkaniny i dzianiny, z których szyjemy pościel, obrusy i prześcieradła posiadają certyfikat Oeko-tex, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

Dbamy o każdy detal i staranne wykończenie naszych produktów. Współpracujemy z lokalnymi szwalniami i zakładami krawieckimi.

Odpowiedzialność społeczna

Wierzę, że to, co damy, do nas wróci, więc poprzez moją działalność postanowiłam również pomagać innym. 1% ze sprzedaży każdego produktu przekazujemy na konto Stowarzyszenia „Piękne Anioły”, które remontuje pokoje dzieciom z rodzin najuboższych. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.

Staramy się też, żeby nasza produkcja była jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska. Nasze paczki pakujemy bez użycia folii.

Kupując nasze produkty, wspierasz nasz rozwój i pomagasz realizować moje marzenie, którym jest stworzenie całej kolekcji tekstyliów do domu.

Roma Kowalska

założycielka marki

Chcesz otrzymać cenne porady jak poprawić jakość swojego snu? Zapisz się do naszego newslettera i pobierz poradnik” 26 sposobów na lepszy sen”

newsletter

[mailerlite_form form_id=3]

1 thoughts on “O nas

  1. Marysia pisze:

    PIĘKNA POŚCIEL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *