Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show sidebar

Pościel z falbaną w Twoim domu

Ten nietuzinkowy krój kompletu pościeli, tak naprawdę sprawdzi się dla każdego! Taką pościel możemy określić jako połączenie klasyki, z akcentem, która nadaje odpowiedniego klimatu naszej sypialni. Występuje jako pościel jednokolorowa, bez wzorów. I to właśnie kolor nadaje odpowiedniego charakteru pościeli z falbanami. W odpowiedniej aranżacji sypialni, możemy sprawić, że taka pościel doda jej romantyzmu. Nie bez powodu, ten rodzaj pościeli wybierany jest bardzo często jako prezent ślubny.

Pościele z falbanami na White pocket

Również w nasze zakątki przybył trend falbanek, które wbrew pozorom okazują się być ponadczasowym rozwiązaniem dla naszej sypialni. Łącząc go razem z wysokiej jakości materiałem (satyną bawełnianą) oraz starannością, którą wkładamy w każdy opracowywany produkt, udało nam się stworzyć zachwycająca pościel z falbanką. Duże zainteresowanie tym, że rodzajem pościeli skłoniło nas do uszycia jej w kilku wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, by każdy mógł znaleźć idealną dla siebie:

  • pościel z falbaną 140×200;
  • pościel z falbaną 150×200;
  • pościel z falbaną 160×200;
  • pościel z falbaną 200×200;
  • pościel z falbaną 220×200.

Co ważne podkreślenia, każdy komplet naszej pościeli, powstaje w całości w Polsce – od momentu projektowania, przez szycie, aż po dostarczenie gotowego i pięknie zapakowanego produktu do Twojego domu.