aplikacje na lepszy sen white pocket
Bez kategorii

5 aplikacji na dobry sen

Obecnie coraz więcej ludzi ma problemy z zasypianiem. Stres, problemy dnia codziennego czy nieodpowiednia dieta mogą powodować bezsenność. I tu z pomocą przychodzi nam technologia. Zobacz przegląd 5 aplikacji, które pomogą Ci w lepszym zasypianiu.

Sleepyti.me

To prosta aplikacja, która oblicza czas potrzebny na pełną regenerację. W momencie, kiedy musimy wstać o konkretnej godzinie Sleepyti.me ustala kiedy powinniśmy zasnąć lub w jakim czasie ustawić alarm, aby uzyskać potrzebną ilość snu. Wszystko na podstawie szybkich ruchów gałek ocznych (REM), podczas pięciu etapów snu.
System: wszystkie dostępne
Cena: bezpłatna

White Noise

Już sama nazwa mówi dużo o aplikacji. Użytkownik ustawia alarm, wybiera szum i planuje jego zanikanie po kilku godzinach od zaśnięcia. Aplikacja pozwala także na mieszkanie dźwięków dla własnych spersonalizowanych ścieżek dźwiękowych.
System: iOS, Mac OsX, Android, Windows, Nook
Cena: dostępna wersja bezpłatna, wersja premium – $0,99

Twilight

Wielu z nas ma nawyk korzystania z tabletu lub smartfona tuż przed pójściem spać, jednak pojawienie się niebieskiego światła, jakie daje ekran LED, hamuje w naszym organizmie melatoninę, która reguluje cykl snu i czuwania.
Twilight dostosowuje jasność ekranu w smartfonie i tablecie w oparciu o porę dnia. W nocy obniża dodatkowo temperaturę kolorów w taki sposób, aby nasze urządzenia emitowały światło o kolorze czerwonym i dużo mniej jaskrawym. Pomaga nam w ten sposób zasnąć, oszukując lekko nasz organizm.
System: Android
Cena: dostępna wersja bezpłatna, wersja Pro – 0,5 PLN

Dream:ON

To aplikacja, która pozwoli nam zaprogramować nasz sen.W przypadku Dream ON do wyboru jest naprawdę sporo motywów: ogród, miasto, ocean, dziki zachód, lochy, nawiedzony dom czy nawet noc zombie.
System: iOS
Cena: bezpłatna

Sleep Cycle Power Nap

Potrzebujesz krótkiej, 30-minutowej drzemki, aby odzyskać energię? Ta aplikacja  jest dla ciebie. Wystarczy ją włączyć i położyć telefon blisko ciała. Sleep Cycle Power Nap wykorzystując najnowszą technologię, delikatnie wybudzi Cię, zanim zapadniesz w głęboki sen.
System: iOS
Cena: $1.99

 

Chcesz otrzymać więcej porad jak poprawić jakość swojego snu? Zapisz się do naszego newslettera i pobierz poradnik” 26 sposobów na lepszy sen”

newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *