posciel ogród white pocket

Nowe wzory

Zobacz

POLECANE PRODUKTY

Pościel dwustronna „Łąka”

219,00399,00

Dwustronna pościel „Paprocie”

219,00399,00

Dwustronna pościel „Róże”

309,00399,00

Dwustronna pościel „Palmy”

209,00399,00

Zapisz się do newslettera

 Poradnik „35 sposobów na lepszy sen” oraz informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych

Chcę otrzymywać newsletter!

autoresponder system powered by FreshMail

NA NASZYM BLOGU

OPINIE

NAPISALI O NAS

napisali o nas

POŚCIEL I INNE WYJĄTKOWE TEKSTYLIA

Uwielbiamy rzeczy zaskakujące, kolorowe i jedyne w swoim rodzaju. White pocket to marka, pod którą tworzymy tekstylia, dzięki którym możesz zmienić swoją domową przestrzeń i wyrazić siebie. Staramy się, żeby nasze wzory były wyjątkowe i zachwycające, a produkty wysokiej jakości.

Wzory to owoc naszej współpracy z utalentowanymi ilustratorami i grafikami. Wszystkie projekty malowane są ręcznie na papierze, a dopiero później skanowane i zapisywane w formie eletronicznej. Nadruk na materiale odbywa się za pomocą druku cyfrowego, co gwarantuje, że wzór się nie spiera i nie farbuje.

Jesteśmy przeciwni masowej produkcji w krajach trzeciego świata, dlatego wszystkie nasze produkty są projektowane, drukowane i szyte w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi szwalniami i zakładami krawieckimi.

Nasze tekstylia szyte są z wysokiej jakości bawełny posiadającej certyfikat OEKO-TEX, przez co są bezpieczne dla niemowląt i alergików.

Wierzmy, że to, co damy, do nas wróci, więc poprzez naszą działalność postanowiliśmy również pomagać innym. Przeczytaj więcej na ten temat w zakładce Pomagamy.